“Malo” cugnula pa istukla muža

Kažu da klijeti u okolici Koprivnice služe za opuštanje, okrjepu i bježanje od surove svakodnevice. Međutim, proteklih dana jedna je takva podravska vikendica postala poprište teške kategorije u bračnim obračunima, gdje je tradicionalno gostoljublje zamijenjeno klasičnim – nokautom.

Glavni akteri ove priče su supružnici, oboje u zrelim 57-godišnjim godinama, koji su umjesto ugodnog popodneva uz gemišt odlučili testirati granice bračnih zavjeta „u dobru i u zlu“, kako ekskluzivno doznaje Podravski. Nažalost po supruga, prevagnulo je ovo „u zlu“.

Promili i epiteti

Da je situacija eskalirala brže nego vinski mošt u jesen, potvrdio je i policijski alkotest. Gospođa je, naime, u trenutku privođenja uspješno „napuhala“ respektabilnih 1,49 promila. S tom količinom pogonskog goriva u krvi, prva faza taktičkog napada bila je verbalna.

Kako to obično biva u dramama s potpisom domaće radinosti, repertoar je bio kratak, ali jezgrovit. Suprug je ekspresno i predano tituliran kao „đubre“ i „kurviš“, no verbalni delikt brzo je prerastao u onaj fizički. Shvativši da riječi ponekad nisu dovoljne da prenesu svu dubinu njezina bračnog nezadovoljstva, 57-godišnjakinja je prešla na ručni rad i fizički nasrnula na svog životnog suputnika.

Hlađenje o trošku države

Intervencijom plavih bluza, ratoborna je Podravka promptno lišena slobode i odvedena na sigurno mjesto gdje nema ni supruga ni alkohola – u policijski pritvor. Tamo je provela puna dva dana na zasluženom detoksikacijskom „hlađenju“.

Financijska bilanca bračnog turoperatora: Sudski pravorijek odredio je kaznu od 300 eura.

Ipak, u duhu solidarnosti prema kućnom budžetu, sud joj je uvažio dvodnevni boravak iza rešetaka, pa je prolazno vrijeme u pritvoru amortiziralo potencijalno daleko veći financijski šamar.

Suprugu ostaje da sanira modrice i, po mogućnosti, idući put u klijet ponese kacigu. Ili barem bezalkoholno pivo, prenosi Podravski.net

Nacionalnoplus

Podijeli objavu